O nas

O nas

Co powinni Państwo wiedzieć o Centrum Języków Obcych Hi School?
Czy to, że istniejemy już od 22 lat? Może ważne jest, że uczymy języka angielskiego, niemieckiego, norweskiego, japońskiego, francuskiego oraz rosyjskiego?
A może to, że nauczyliśmy języka angielskiego już prawie 2100 uczniów?
Możliwe, że powinniśmy powiedzieć, że nasi uczniowie doskonale zdają swoje egzaminy, a wielu z nich studiuje filologię, ci najlepsi zostają naszymi lektorami. A może ważne jest to, że nasi nauczyciele są wyjątkowi, a uczniowie wychodzą z lekcji rozpromienieni? 
Być może powinni Państwo również wiedzieć, że nasza szkoła jest bez wątpienia najnowocześniejszą w mieście, a naukę w niej cechuje niezwykła skuteczność i szybkie efekty? Czy w końcu ważne jest to, że naprawdę uczymy języka, a nie tylko inkasujemy czesne, bo właśnie jakość jest dla nas najlepszą reklamą?!

Sprawdź ofertę

O nas - metody nauczania

Naszym głównym celem jest sprawienie, aby nasi uczniowie przełamali typową dla Polaków barierę językową i jak najwcześniej zaczęli mówić po angielsku lub też w innym wybranym przez siebie języku obcym. Dlatego największy nacisk kładziemy na rozwój umiejętności mówienia i rozumienia języka obcego. Nacisk na komunikacje nie oznacza jednak rezygnacji z rozwijania innych umiejętności takich jak pisanie, czytanie czy słuchanie. Kursy jednak skomponowane są tak, aby wszystkie te elementy przenikały się i tworzyły integralną całość.

We wszystkich naszych szkołach najlepsi nauczyciele pracują według tych samych, najdoskonalszych metod, a nasi uczniowie błyskawicznie, już po kilku spotkaniach zaczynają mówić w języku, który jeszcze do niedawna był dla nich obcy. Początkowo z błędami oraz brakiem wiary we własne możliwości, ale już po kilku lekcjach...spróbujcie sami!!!

O nas - Jak będziesz się uczyć

Nauka poprzez komunikację nazywa się Communicative Method i jest, co zostało udowodnione podczas badań naukowych, najskuteczniejszą metodą nauki języka obcego, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Z tego właśnie powodu podczas naszych zajęć będziesz brał udział w dyskusjach, pracował w małych grupach, przygotujesz przedstawienie, będziesz słuchał najlepszej muzyki oraz pracował indywidualnie z nauczycielem. Od pierwszych chwil zachęcimy Cię do mówienia po angielsku lub w języku jaki wybrałeś, dzięki czemu będziesz ćwiczył wymowę, intonację i akcent. Każde zagadnienie gramatyczne czy leksykalne ćwiczymy w praktyce, ponieważ tylko wtedy tak naprawdę możesz je zrozumieć.

O nas - Mówimy tak dużo jak to tylko możliwe

Im więcej będziesz mówić w obcym języku, tym szybciej nauczysz się słówek, gramatyki oraz wymowy. Mówienie na forum to także niezbędny przyczynek do tego, abyś nie obawiał się wystąpienia przed innymi, a co za tym idzie - nabierał pewności siebie również w innych dziedzinach życia. Umiejętnie więc zachęcimy Cię do tego, aby język był dla Ciebie narzędziem do wyrażania samego siebie. Niezwykła ilość zabaw i ćwiczeń komunikacyjnych, piosenek, filmów oraz przedstawień teatralnych, przy umiejętnym poprowadzeniu przez profesjonalnych pedagogów i metodyków pomoże Ci zdobyć to, co dla Ciebie najistotniejsze. Będziesz mówił po angielsku lub też w innym obcym języku !!! To jest możliwe !!!

O nas - Profesjonalni nauczycile

Celem naszych nauczycieli jest sprawienie, abyś nauczył się tak dużo, jak to tylko możliwe, w jak najkrótszym czasie. Pokażą więc jak duży masz potencjał i tym potencjałem doskonale pokierują. Nasi nauczyciele to ludzie pełni pasji dla swojego zawodu, absolwenci studiów filologicznych, wieloletni pracownicy doskonałych szkół publicznych, pełni pomysłów do przygotowania i prowadzenia lekcji, które mijają błyskawicznie. Wsparcie nauczyciela i doskonała atmosfera na zajęciach sprawią, że nauka języka obcego stanie się Twoją pasją, a pewnego dnia będziesz tak dobry, że być może sam zostaniesz naszym nauczycielem !

O nas - Przyjazna atmosfera oraz wspaniałe nagrody

Nasze lekcje przygotowane są tak, abyś doskonale się na nich czuł. Wierzymy, że dzięki temu nauczysz się więcej i lepiej. Śmiech i pozytywna energia pomogą nabrać Ci pewności siebie i nawet nie zorientujesz się, jak szybko zaczniesz mówić w obcym języku.

O nas - Najnowsza technologia

Czasy zielonej tablicy i kredy odeszły w niepamięć. W XXI wieku nauka języka to korzystanie z najnowocześniejszej technologii. Tablica interaktywna, dzięki której będziesz aktywnie uczestniczył w lekcjach, pomoże Ci w jeszcze skuteczniejszej nauce. Odpowiedni dobór podręczników i oprogramowania multimedialnego sprawi, że zrobisz wszystko, aby wykonać konkretne ćwiczenie na tablicy, która dostarcza mnóstwa zabawy. Projekcje filmów w jakości HD  pomogą Ci poczuć się, jakbyś uczył się w szkole, o której zawsze marzyłeś.

O nas - E-learning

Komputer stał się nieodłączna częścią naszego życia, dlaczego więc nie wykorzystać go do nauki? Specjalnie przygotowany kurs internetowy, będący dopełnieniem naszych zajęć, będzie kolejnym czynnikiem, dla którego chętnie przyjdziesz na kolejną lekcję. I każdego dnia będziesz czuł się jeszcze lepszy. Również przed swoim komputerem. Codzienne internetowe prace domowe sprawdzane są przez naszych nauczycieli, a dostęp do ich wyników oraz Twoich postępów w każdej chwili będziesz miał Ty oraz Twoi rodzice.